خانه / کابل فشار ضعیف / فروش کابل فشار ضعیف به قیمت روز

فروش کابل فشار ضعیف به قیمت روز

از اطلاعات فنی که در اختیارتان قرار می گیرد استفاده و با آگاهی کامل نسبت به انتخاب کابل مناسب اقدام نمایید. فروش کابل فشار ضعیف به قیمت روز در این مرکز از پشتیبانی فنی با تجربه 16 ساله در صنعت برق و روزآمد بودن سامانه فروش برخوردار است.

انبار فروش کابل خودنگهدار

کابل فشار ضعیف چیست؟

یک تعریف را مطابق استاندارد IEC به شما می گوییم که مطابق آن می توانید به راحتی متوجه شوید که چه کابلهایی در گروه فشار ضعیف جای می گیرند یا به بیان بهتر منظور از عبارت کابل فشار ضعیف (Low Voltage Cables) چیست؛ اما تعریف کابل فشار ضعیف :

همه کابلهای برق که ولتاژ نامی آنها کمتر یا مساوی 1000 ولت است را می توان کابل فشار ضعیف نامید.

پس با این تعریف می توان این گونه برداشت نمود که زمینی بودن، سه فاز بودن و یا سطح مقطع کابل ارتباطی با عنوان فشار ضعیف ندارد و عباراتی مانند فشار قوی، فشار متوسط و فشار ضعیف بودن به سطح ولتاژ اسمی کابل اشاره دارد.

انتخاب کابل برق

انواع کابل برق فشار ضعیف

حتما شما هم متوجه شدید با این تعریفی که از کابل فشار ضعیف نقل کردیم، با محصولات متنوعی مواجه خواهیم بود. اگر موافق باشید حالا که صحبت از خرید و فروش کابل فشار ضعیف است، نخست نگاهی بیاندازیم بر انواع این کابل که به وسیله این مجموعه عرضه می شوند و توضیحات مختصری راجع به هر کدام.

 1. کابل برق افشان معمولی
 2. کابل مفتولی سبک
 3. کابل مفتولی و نیمه افشان زمینی
 4. کابل افشان زمینی
 5. کابل زمینی مفتولی آلومینیومی
 6. کابل هوایی خودنگهدار
 7. کابل نسوز
 8. کابل افشان تخت

کابل افشان معمولی (ISIRI 607-5)

همان کابلهای آشنای پر کاربرد هستند که در ساختمانها و کابلهای رابط تجهیزات و ماشین آلات مورد استفاده قرار می گیرند. ولتاژ نامی این گروه 300/500 ولت است. کابل افشان معمولی به صورت 2 رشته، 3 رشته، 4 رشته و 5 رشته در سطح مقاطع 0.5 تا 16 میلیمتر مربع عرضه می گردد.

کابل افشان 5 در 10

کابل مفتولی سبک (ISIRI 607-4)

هادی این کابلها شکل استخوانی دارند و برای نصب ثابت گزینه مناسبی هستند. این کابلها را نمی توان به صورت مستقیم در زیر خاک دفن نمود. ولتاژ اسمی این کابلها نیز 30/500 ولت است. کابل مفتولی سبک نیز به شکل 2 تا 5 رشته و در سطح مقطعهای 1.5 تا 16 میلیمتر مربع به فروش می رسد.

کابل مفتولی برق

کابل مفتولی و نیمه افشان زمینی (ISIRI 3569-1)

در ساخت این کابلها از گریدهای متفاوت پی وی سی استفاده می شود و با ضخامت بیشتر عایق و روکش امکان نصب آنها در زیر خاک وجود دارد. این کابلها از نظر تعداد رشته و سطح مقطع تنوع بالایی دارند.
کابل زمینی مسی به صورت تک رشته تا 5 رشته تولید می شود. سطح مقطع هادی آن نیز از 1.5 تا 300 میلیمتر مربع خواهد بود. این کابلها را به صورت زره دار هم می توان تولید نمود. ولتاژ نامی تمامی این کابلها 0.6/1 کیلو ولت است.

کابل سنگین مفتولی

کابل افشان زمینی (ISIRI 3569-1)

این کابلها نیز مشابه کابلهای مفتولی زمینی هستند با این تفاوت که از هادی افشان برخوردارند. ولتاژ نامی این گروه 600/1000 ولت است. کابل افشان قدرت با تعداد رشته های 1، 3، 3.5، 4 و 5 در سطح مقطع 25 تا 120 میلیمتر مربع قابل ارائه می باشد.

کابل زمینی افشان

کابل زمینی آلومینیومی (ISIRI 3569-1)

تا اینجا کابلهایی که معرفی شدند دارای رسانای مسی بودند. استانداردها به ما اجازه می دهند که در کابلهای قدرت از هادی آلومینیومی نیز استفاده کنیم و از سبکی و قیمت پایین آن بهره مند شویم. هادیهای مفتولی (نیمه افشان) آلومینیومی در ساخت رنجهای متنوع این گروه به کار گرفته می شوند. این کابلها ولتاژ نامی مشابه کابلهای مسی زمینی فشار ضعیف دارند.

کابل آلومینیومی زمینی

کابل خودنگهدار (مطابق دستورالعمل توانیر)

کابلهایی مخصوص خطوط هوایی برق هستند که با ولتاژ اسمی 0.6/1 کیلو ولت در شبکه های تکفاز و 3 فاز فشار ضعیف (230 و 400 ولت) مورد استفاده قرار می گیرند.

کابل آلومینیوم خودنگهدار

کابل نسوز

بیشتر کابلهای نسوز برای کار در رده ولتاژی فشار ضعیف طراحی و تولید می شوند. تفاوت عمده این محصولات جنس عایق و روکش به کار رفته در آنهاست.

کابل سیلیکونی نسوز

کابل افشان تخت

به سبب کاربرد خاص کابل افشان تخت آن را در زیر دسته ای جداگانه معرفی کردیم. انعطاف پذیری بالا و قرار گیری در فضاهای کم از ویژگیهای کابل تخت است.

کابل افشان تخت

فروش کابل فشار ضعیف

حالا وقتی می گوییم فروش کابل فشار ضعیف، دقیقا واضح و معلوم است که از فروش چه نوع کابلهای صحبت می کنیم. در کنار تامین و عرضه تخصصی انواع کابل برق فشار ضعیف، خدمات زیر نیز ارائه می شوند :

 • ارائه مشخصات یا اطلاعات فنی هر کدام از انواع کابل فشار ضعیف برای مقایسه یا تطبیق با مشخصات مدنظر
 • ارائه مشاوره برای انتخاب کابل مناسب توسط تیم خبره و با تجربه
 • تضمین استاندارد و اصالت کابلهای عرضه شده

کابل نیمه افشان مسی و آلومینیومی

قیمت به روز کابل فشار ضعیف

یکی از نکاتی که در خرید و فروش کابل فشار ضعیف مطرح می شود، قیمت و به روز بودن آن است. در این مجموعه ساختار و روند پیشنهاد قیمت مطابق برنامه تدوین شده ای است که در آن نکات زیر وجود دارد :

 • تناسب قیمت پیشنهادی با سطح کیفی کابل
 • تناسب قیمت با کمیت مورد درخواست
 • اعلام آخرین قیمت مطابق با قیمتهای مصوب شرکت
 • استفاده از اختیارات دپارتمان فروش برای پیشنهاد قیمت مناسب
ارتباط با واحد فروش نامیرا کابل :
شماره تماس : 09120471420
ایمیل : info@namiracables.com

مطلب پیشنهادی

قیمت کابل زره دار

قیمت کابل زره دار در انواع فشار ضعیف و متوسط

قیمت کابل زره دار با توجه به فشار ضعیف یا فشار متوسط بودن کابل، سایز …

Call Now Buttonمشاوره و خرید