خانه / کابل افشان / فروش بهترین کابل افشان برق

فروش بهترین کابل افشان برق

کابل برق افشان باید چه ویژگی هایی داشته باشد که بتوان در توصیف آن واژه بهترین را به کار برد؟ یک فروشنده یا یک مرکز فروش کابل برق، در این زمینه چه خدمتی به مشتریانش می تواند ارائه کند؟
بر این عقیده ایم که ارتقای سطح دانش خرید مشتریان بهترین عامل برای رسیدن به یک نقطه تفاهم در زمینه مرغوبیت محصولات مورد معامله خواهد بود. سهم ما به عنوان فروشنده در این باره تشریک تمامی دانسته ها و تجربیات با خریداران است.

کابل برق افشان

بهترین کابل برق افشان

ممکن است آن چیزی که در ذهن ما برای بهترین کابل برق وجود دارد با تصور و باورهای مشتریانمان متفاوت باشد. از این روست که همواره ارائه پیشنهادها را به مذاکره و صحبتهای اختصاصی با هر مشتری موکول می کنیم.
اما به طور کلی می توان ملاک و معیارهای ثابتی را هم برای بهترین کابل برق افشان بدین صورت بیان نمود :

  1. گواهی استاندارد که اعتبار زمانی آن نگذشته باشد یک معیار خوب برای شناسایی کابل خوب است.
  2. سابقه و خوشنامی شرکت تولید کننده در این زمینه به ما کمک می کند.
  3. تست ریپورت ها تاییدی بر سلامت طراحی و تولید کابل افشان خواهند بود.
  4. تناسب قیمت هم یک نکته قابل توجه در این زمینه است. وقتی قیمت کابل افشان مطابق با سطح کیفیت ساختش باشد، انتخاب آن برای خریداران منطقی خواهد بود.
ظاهر کابل خبر می دهد از سر درون! مس براق که انعطاف خوبی دارد و عایقی که به هادی نچسبیده است و هادی در مرکز عایق قرار گرفته و تعداد تارهای هر رشته از کابل که با سایز آن تطابق دارد، از نشانه های کابل افشان مرغوب به شمار می روند.

فروش کابل برق افشان

فروش کابل افشان

برنامه فروش کابلهای برق با هادی افشان شامل سایزها و ساختارهای متنوع این محصول می شود. با توجه به نوع و سایز کابلها، علاوه بر فروش عمده امکان عرضه به صورت متراژهای خرده نیز وجود خواهد داشت. در جدول زیر لیست سایزهای رایج کابل افشان را مشاهده می فرمایید.

لیست سایز کابل افشان

ارتباط با واحد فروش نامیرا کابل :
شماره تماس : 09120471420
ایمیل : info@namiracables.com

مطلب پیشنهادی

عرضه کننده کابل افشان

عرضه کننده کابل افشان درجه یک

عرضه کننده کابل افشان درجه یک با کیفیت عالی و قیمتی فوق العاده در این …

Call Now Buttonمشاوره و خرید