خانه / کابل شیلد دار / مراکز پخش کابل شیلد دار

مراکز پخش کابل شیلد دار

پخش کابل شیلد دار از طریق مراکز فروش انواع کابل کنترل و کابل برق در قالب های حضوری و اینترنتی برای تمامی مشتریان انجام می پذیرد.

مشخصات کابل شیلد دار

پخش کابل شیلد دار

کابل شیلد دار دارای لایه محافظ داخلی است.

در واقع یکی از مهمترین دلایل شیلد دار کردن سیم و کابل ها محافظت اطلاعات جاری در کابل ها در برابر تداخلات مکانیکی و الکتریکی می باشد.

در زمینه شیلد دار کردن سیم و کابل ها از عناصر مس و یا حتی دیگر فلزات رسانا همچون آلومینیوم استفاده می شود.

استفاده از کابل های شیلد دار برای اتصال اجزای دستگاه های مورد استفاده در خطوط تولید که شامل ماشین ابزار ها و تجهیزات حمل و نقل مکانیکی است، انجام می شود.

انواع کابل شیلد دار

کابل های شیلد دار در بازارهای تجاری دارای انواع مختلفی هستند که هر یک از این انواع برای کاربردهای خاصی مورد استفاده واقع می شود.

  • کابل شیلد دار قدرت
  • کابل شیلد دار فرمان و کنترل
  • کابل شیلد دار افشان و مفتولی

شرکت های تولید کننده کابل شیلد دار

در زمینه تولید کابل های شیلد دار شرکت های زیادی با تکیه بر تکنولوژی های پیشرفته روز دنیا و همچنین با استفاده از مواد اولیه با کیفیت پرداخته اند.

تولید کنندگان انواع کابل های برقی و شیلد دار سعی می‌کنند، محصولی را برای رفع نیازهای داخلی به بازار ارائه دهند.

پخش کابل شیلد دار

پخش کابل شیلد دار

کابل شیلدار به عنوان یکی از مهمترین کابل های مورد استفاده شده در تاسیسات الکتریسیته ای از طریق نمایشگاه ها و فروشگاه های مختلف پخش می شود.

در زمینه پخش انواع کابل ها فرایندها و ساختارهای طراحی شده است که مشتریان می‌توانند از زمان انتخاب کابل تا زمان تحویل گرفتن این تجهیزات از پرداخت هزینه‌های اضافی دوری کرده و محصولی با قیمت مناسب در اختیار بگیرند.

قیمت فروش کابل شیلدار

همانطور که در بحث قبل اشاره شد کابل های شیلد دار در برندهای مختلفی در بازار موجود هستند که قیمت فروش هر یک از این کابل ها بسته به جنس شیلد دار کردن آنها می‌تواند با یکدیگر متفاوت باشند.

به عنوان مثال قیمت فروش کابل های که با فلز مس شیلد دار شدند نسبت به کابل‌های که با آلومینیوم شیلد دار شدن می تواند متفاوت باشد و مشتریان می توانند در زمان خرید این نوع کابل ها به جنس شیلد دار دار کردن آنها نیز توجه نمایند.

ارتباط با واحد فروش نامیرا کابل :
شماره تماس : 09120471420
ایمیل : info@namiracables.com

مطلب پیشنهادی

کابل شیلد دار اعلام حریق سایز 1.5×2

سایز 1.5×2 رایج ترین رنج مورد درخواست برای کابل شیلد دار اعلام حریق است. در …

Call Now Buttonمشاوره و خرید