خانه / سیم نسوز / فروشگاه سیم ضد حریق درجه ۱

فروشگاه سیم ضد حریق درجه ۱

سیم ضد حریق یکی از انواع بسیار با کیفیت سیم ها است. از این نوع سیم در ساختمان و بنا ها و… ها استفاده می شود. با تولید سیم ضد حریق درجه اول کمک بسیار ارزنده ای به آتش نشانان کرده است. این سیم ها به گونه ای طراحی شده اند که در مواقع آتش سوزی از خود دودی تولید نمی کنند. در  این مطالب می خواهیم شمارا با نحوه ی خرید و فروش این سیم آشنا کنیم.

فروشگاه سیم ضد حریق درجه ۱

سیم ضد حریق چه ویژگی هایی دارد؟

سیم ضد حریق چه ویژگی هایی دارد؟ با استفاده از سیستم ضد حریق در  می توانید از قیمت ها احتمالی که ممکن است بعد از آتش سوزیبه وجود بیاد جلو گیری کنید. عوامل زیر بهترین و بیشترین کاربرد را در مقابل آتش دارند: وزن مس به کار برده شده در سیم ضد حریق، کلفتی سیم ضد آتش سوزی، تکنولوژی و فناوری به کار رفته در طراحی این سیم ها، دقت و تلاش تولید کننده و…

شما به عنوان کسی که قصد خرید این نوع سیم ها را دارید باید به موارد زیر توجه کنید: تولید کننده ای که این محصول را می سازد باید در این زمینه با تجربه باشد، مواد سازنده ای که در طراحی این محصول به کار گرفته می شود باید عایق و ضد آتش سوزی باشد، وزن مس و نحوه ی طراحی و درست کردن این محصول باید مطابق با استاندارد های جهانی صورت پذیرد.

در دهه ی اخیر استفاده و توجه به این محصول بسیار زیاد شده است به طوری که در مراکز اداری، ساختمان سازی، مراکز خدماتی مثل بیمارستان، مدارس و دانشگاه ها از این محصول استفاده می گردد. از این محصول پر کاربرد در زمینه های بین الملل استفاده می گردد به طوری که این محصول به کشور های همسایه صادر می گردد. معمولا این سیم ها چند هسته ای یا تک هسته ای هستند. این سیم ها در مقابل فشار آب بسیار مقاوم است و  از وارد شدن آب به این سیم ها جلو گیری می کند. 

قیمت سیم ضد حریق درجه ۱

قیمت سیم ضد حریق درجه ۱  از فروشگاه سیم ضد حریق به آسانی می توانید محصول خود را خریداری کنید. قیمت سیم ضد حریق در مقایسه با کیفیت آن بسیار به صرفه می باشد. شما این محصول را  می خواهید به صورت جز خریداری کنید؟ یابه صورت عمده؟ از این محصول در کجا می خواهید استفاده کنید؟ فروش این محصول به دو طریق انجام می پذیرد یا به صورت حضوری و یا غیر حضوری . حضوری به این شکل می باشد که مستقیم به فروشگاه مورد نظرتان مراجعه کنید و غیر حضوری به این صورت است که شما با تولید کننده یا فزوشنده تماس بگیرید و میزان محصولی را که می خواهید به فروشنده بگویید و محصول با کمترین قیمت برای شما ارسال شود.

ارتباط با واحد فروش نامیرا کابل :
شماره تماس : 09120471420
ایمیل : info@namiracables.com

مطلب پیشنهادی

فروشنده سیم نسوز

فروشنده انواع سیم نسوز

فروشنده سیم نسوز با معرفی بهترین سیمها مطابق با درخواست مشتریان، آماده پاسخگویی به سفارشها …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonمشاوره و خرید