خانه / کابل زره دار / سایت خرید کابل زره دار

سایت خرید کابل زره دار

خرید کابل زره دار از طریق سایت های اینترنتی برند های تولیدکننده در ایران برای تمامی مشتریان آغاز شده است. مشتریان جهت استعلام قیمت این ابزارها می توانند به صورت آنلاین اقدام نمایند.

همانطور که می دانید یک کابل برق در زمانی می تواند وظیفه خود را به خوبی انجام دهد که از طریق ابزارهای مناسب مورد محافظت فیزیکی قرار گیرد.

کار اصلی کابل های برق انتقال ایمن و پایدار جریان الکتریسیته است و برای این منظور باید از کابل های با پوشش‌های مناسب استفاده شود.

تولید کابل زره دار این مشکل را برای متخصصین رشته های الکتریسیته حل کرده و با تولید کابل های محافظ دار زره دار توانسته است بهترین هدف کابل های برق را پیاده سازی نمایند.

انواع زره استفاده شده در تولید کابل های برق

خرید کابل زره دار

در زمان تولید کابل های برق برای محافظت مناسب از این جریان ها با روش‌های متفاوتی از زره دار کردن این کابل ها استفاده می شود.

در کارخانه های تولیدی برای زره دار کردن انواع کابل برق از سه نوع زره استفاده می شود که ما در ادامه آنها را بیان خواهیم کرد:

  • زره مفتولی یا سیمی
  • زره نواری
  • زره بافت

استفاده از هر یک از این زره‌ها برای کابل های برق متفاوت انجام می‌شود و نحوه عملکرد هر یک از این تجهیزات بسته به همین زره ها می تواند در مکان های مختلفی، متفاوت باشند.

خرید کابل زره دار

خرید کابل زره دار

همانطور که در بحث قبل اشاره شد در تولید کابل زره دار از آلیاژهای متفاوتی استفاده می‌شود.

از این رو در زمان خرید انواع کابل زره دار توجه به نوع آلیاژ ها می تواند یکی از مهمترین پارامترهای تاثیرگذار بر روی قیمت فروش این تجهیزات باشد.

در زمینه قیمت گذاری انواع کابل زره دار پارامترهای مختلفی بر روی این امر تاثیر گذار هستند.

یکی از مهمترین پارامترهای موثر در تعیین قیمت انواع کابل زره دار همین نوع زره استفاده شده برای پوشش دهی کابل ها است.

همچنین یکی دیگر از مهمترین فاکتورهای موثر در این زمینه ولتاژ اسمی است به نوعی که کابل های فشار متوسط زره دار شده نسبت به کابل های فشار ضعیف در همان سایز، دارای قیمت بیشتری هستند.

مشتریان و متقاضیان گرامی می توانند جهت خرید انواع کابل های زره دار با برقراری ارتباط با واحد فروش شرکت ما نسبت به دریافت نرخ‌های روز این نوع تجهیزات اقدام کرده و در مرحله بعد می توانند سفارش خود را در همین مرکز ثبت نمایند.

 

 

ارتباط با واحد فروش نامیرا کابل :
شماره تماس : 09120471420
ایمیل : info@namiracables.com

مطلب پیشنهادی

قیمت کابل زره دار

قیمت کابل زره دار در انواع فشار ضعیف و متوسط

قیمت کابل زره دار با توجه به فشار ضعیف یا فشار متوسط بودن کابل، سایز …

Call Now Buttonمشاوره و خرید