خانه / کابل تلفن / تولید کابل تلفن شش زوج استاندارد

تولید کابل تلفن شش زوج استاندارد

برای فراهم آوردن شرایط بهتر ارتباطات تلفنی و اینترنتی، کابل تلفن شش زوج، بهترین نوع و با کیفیت ترین نوع کابل مخابراتی موجود در بازار است. تولید این کابل استاندارد بنا بر افزایش نیاز برای ارتباطات بهتر، روز به روز افزایش می یابد. بهبود کیفیت تماس و ارتباط اینترنتی پس از استفاده از این نوع کابل، کاملا مشهود است. بنابه حیطه مورد استفاده، کابل هوایی یا زمینی شش زوج پس از ارتباط با واحد فروش، به خریدار پیشنهاد می شود.

تولید کابل تلفن شش زوج استاندارد

مهم ترین ویژگی های کابل تلفن شش زوج

مهم ترین ویژگی های کابل تلفن شش زوج مشخصات کابل تلفن زوج به شرح زیر است:

  • سایز کابل
  • نوع کابل
  • جنس عایق و ضمانت عایق روی کابل
  • جنس روکش و ضخامت روکش
  • قطر کابل

موارد ذکر شده، بنابر به محل استفاده به دو نوع داخل ساختمانی و خارج ساختمانی تقسیم می شود. ضمانت کیفیت مهم ترین ویژگی کابل تلفن شش زوج است. این کابل از چنان قدرت ارتباطی برخوردار است که پس از نصب این نوع کابل، با یک تماس تلفتی با اتصال به شبکه اینترنت، متوجه تغییر گسترده آن می شوید. نصب و اجرای این کابل آسان و در مدت زمان کوتاه امکان پذیر است.

جنس این کابل از مس و آلومینیوم است و روکش عایق آن مانع از نفوذ عوامل خارجی می گردد تا از بروز خطا و مشکل برق گرفتگی و قطع ارتباط جلوگیری شود. روکش های به کار رفته در کابل با توجه به نواع داخلی و خارجی، کاملا مقاوم اند و نوع خارجی آن ضخیم تر است؛ همچنین رنگ روکش های کابل خارجی اغلب به رنگ مشکی و کابل داخلی به رنگ طوسی است. این کامل پس از اجرا بدون نویز و پارازیت است. سرعت پردازش و انتقال داده ها در این کابل بسیار بالا است و کیفیت آن از هر لحاظ تضمینی است.

خرید کابل تلفن شش زوج بدون واسطه

خرید کابل تلفن شش زوج بدون واسطه برای خرید کابل شش زوج، حتما باید با متخصصان این حوزه مشورت کرد. پس از مشاهده میدانی تیم متخصص، میزان استفاده از کابل و نوع آن به متقضای گفته می شود.  همچنین پس از مشاهده قیمت و زمان اجرا تخمین زده می شود.

تولید کابل تلفن بسیار با دقت و زیر نظر کارشناسان مخابرات صورت می گیرد و مطابق با استاندارد های جهانی پیش می رود. محصول پس از تولید تست می شود تا محصولی بی عیب و نقش در خریدار مشتری قرار بگیرد. حساسیت های مربوط روی این، باعث ارائه محصول با کیفیت بالا شده است.

قیمت به متراژ مورد استفاده کابل و به نیروی کار انسانی مورد استفاده بستگی دارد. جهت اطمینان از قیمت مناسب می توانید قیمت را با دیگر برند ها مقایسه کنید. استعلام و هماهنگی برای اطلاع و آگاهی بیشتر درباره محصول از طریق تماس با واحد مشاوره و فروش امکان پذیر است.

ارتباط با واحد فروش نامیرا کابل :
شماره تماس : 09120471420
ایمیل : info@namiracables.com

مطلب پیشنهادی

مراکز فروش کابل ورودی تلفن ثابت

کابل های تلفن یکی از پر فروش ترین کابل ها هستند که آنها را در ابعاد و ضخامت های مختلفی می توان مشاهده کرد. کابل ورودی تلفن ثابت  را می توان از این فروشگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonمشاوره و خرید